TR (Değiştir)

Türkiye’ye ve Türk ekonomisine olan inancımız ekonomimizin hız kestiği dönemlerde bile yatırım yapmamıza engel olmadı ve neden yerli ve milli bir değer yaratarak teknoloji alanında da Türkiye 100 yılına yakışır bir marka yaratmayalım sorusuna cevap aramaya başladığımız sürecin sonunda sizlere OVION’ u sunmaktan gurur duyuyoruz.

Yaklaşık 50 yıl önce Ödül markası ile başlayan ve bayrağı daha yukarı taşıma hevesiyle çıktığımız bu yolculukta OVION olarak ürettiğimiz mobil cep telefonu ve taşınabilir teknolojilerin yerli ve milli marka unvanıyla ülkemizi tüm dünyada temsil edecek olmasının heyecanını yaşıyoruz. Teknoloji sektöründe önde gelen markalarla yarışacak nitelikli insan gücüne sahip olduğumuzu kanıtlamak ve Türkiye’nin her alanda var olabileceğini ve yaratacağımız OVION marka değeriyle adından söz ettireceğine olan inancımız tamdır.

Her ne kadar OVION olarak yeni doğmuş olsak da genç ve dinamik ekibimizin  arkasında beyaz eşya ve ankastre üretimi alanında 1973 yılında kurulan ve bugün 105 ülkeye ihracat yapan aile şirketimiz Ödül markasının kurumsal kimliği, deneyim ve desteği olduğu için  kendimizi şanslı hissediyoruz. Zira başladığımız bu heyecan verici yolculukta Ödül markasının değerlerini kendimize rehber alarak aynı disiplin ve azimle çalışma hevesini taşıyoruz. OVION markasını teknoloji alanında dünya devleriyle yarışacak bir marka yaparak gerek onlara ve gerekse Türkiye’ye layık olmak için tüm gücümüzle mücadele edeceğimize söz veriyoruz.

Özetle, OVION olarak yerli ve milli bir teknoloji markası olmanın gururuyla Türkiye’nin gücünü arkamızda hissederek ve yine Ödül markasının başarısında var olan dinamikleri benimseyerek dünyaya teknoloji alanında Türkiye’nin de söz sahibi olacağını gösterme hedefiyle çıktığımız bu yolda, arkamızda bu güç ve destek olduğu sürece başarısız olmaktan korkmak bir yana cesaretle belirlediğimiz amaçlara hızla yol almaya geliyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında başladığımız bu yolculukta Türkiye’yi layıkıyla temsil etmek için var gücümüzle çalışarak yerli ve milli markamız OVION’ u bir dünya markasına dönüştürmek istiyoruz.
Saygılarımla,

Emin SAÇMACI
OVION, CEO

Değerlerimiz

Hizmet ve Desteğe Hazırız. Yardımcı olmak için buradayız.

Ovion | Hakkımızda
İnovasyon Ve Teknoloji Tutkusu
Ovion | Hakkımızda
Toplumsal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik
Ovion | Hakkımızda
Müşteri Memnuniyeti ve Odak
Ovion | Hakkımızda
Kalite ve Mükemmeliyet
Ovion | Hakkımızda
İşbirliği ve Ekip Çalışması
Ovion | Hakkımızda
Geleceği Şimdiden Keşfedin.
OVION, yeni nesil akıllı telefonlar, taşınabilir cihazlar ve dijital çözümler sunarak kullanıcı deneyimini zenginleştiren birçok ürün ve hizmet geliştirmiştir. Bu ürünlerin her biri, kalite, performans ve yenilik açısından en üst seviyede tasarlanmıştır.
Misyonumuz
Günümüzde insanların hayatında artık önemli bir yer teşkil eden teknolojiye herkesin ulaşabilmesini sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolculukta herkesin son teknolojiyi kullanma hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle teknolojinin son gelişmeleriyle donatılmış ürünlerimizin her kesimden insana ulaşması için tüm paydaşlarımızla çalışmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda OVION olarak günümüz teknolojilerini satış ve satış sonrası hizmet ağlarımızla ulusal ve uluslararası alanda tüketiciye sunmak misyonuyla hareket ediyoruz.
Vizyonumuz
Vizyon bir işletmenin geleceğe yönelik hayali ve ulaşmak istediği hedefleri belirlemek ise o halde OVION olarak teknoloji alanında söz sahibi olacak bir Türk markasını dünya markası olarak görmek en net tanım olacaktır. En son teknolojiyi bütçenize uygun şekilde satın alabildiğinizde ve bunun OVION markası marifetiyle mümkün olduğunu gördüğümüzde en büyük hayalimize ulaşmış olacağımıza inanıyoruz. Bu kapsamda global dünyada mobil teknoloji sektöründe en iyilerden olma hayalini ilk ulaşmak isteğimiz hedef olarak belirlemek gerçekçi bir vizyon olacaktır.
Ovion | Hakkımızda
Her Zaman En İyisi İçin Çalışıyoruz